YOZGAT BOZOK ÜNİVERSİTESİ

SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU

2018-2019 AKADEMİK YILI GÜZ DÖNEMİ VİZE MAZERET SINAV TAKVİMİ

2018-2019 Akademik Yılı Güz Dönemi

VİZE MAZERET SINAVLARI Takvimi 


 

İsim / Soyisim

Ders İsmi

Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

Yer

İrem YENER

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi

Öğr. Gör. Döndü Sena GÖNDÜRÜ

27.11.2018

21.00

TDS 1. Sınıf Dersliği

Meslek Etiği

Öğr. Gör. Alperen Timuçin SÖNMEZ

30.11.2018

15.00

12 Nolu Derslik

Hayriye YILMAZ

Yaşlı Bakım İlke ve Uygulamaları

Öğr. Gör. Ebru SÖNMEZ

27.11.2018

15.00

12 Nolu Derslik

Badminton-I

Dr. Öğr. Üyesi Bekir Barış CİHAN

27.11.2018

17.00

YBÜ Kapalı Spor Salonu

Gülden UÇAR

Sağlık Yönetimi

Öğr. Gör. Ebru SÖNMEZ

27.11.2018

15.00

12 Nolu Derslik

Nörolojik Hastalıklar

Öğr. Gör. Seda GÜNDÜZ BAŞÇIL

27.11.2018

14.00

12 Nolu Derslik

İnci KURUKAMA

Temel Anatomi

Öğr. Gör. Seda GÜNDÜZ BAŞÇIL

27.11.2018

14.00

12 Nolu Derslik

İş Sağlığı ve Güvenliği

Öğr. Gör. Nursel ÜSTÜNDAĞ ÖCAL

26.11.2018

14.00

12 Nolu Derslik

Bekir ÜNAL

Tıbbi Dokümantasyon-I

Öğr. Gör. Rukiye YORULMAZ

28.11.2018

13.00

12 Nolu Derslik

Anatomi

Öğr. Gör. Tolga HANAYOĞLU

26.11.2018

14.30

12 Nolu Derslik

Büşra AKBOĞA

Bilimsel Düşünce ve Bilim Tarihi-I

Öğr. Gör. Alperen Timuçin SÖNMEZ

27.11.2018

16.30

12 Nolu Derslik

Fatma AYTEKİN

Bilimsel Düşünce ve Bilim Tarihi-I

Öğr. Gör. Alperen Timuçin SÖNMEZ

27.11.2018

16.30

12 Nolu Derslik

Nurdan ÜZÜMCÜ

Bilimsel Düşünce ve Bilim Tarihi-I

Öğr. Gör. Alperen Timuçin SÖNMEZ

27.11.2018

16.30

12 Nolu Derslik

Hümeyra EROL

Bilimsel Düşünce ve Bilim Tarihi-I

Öğr. Gör. Alperen Timuçin SÖNMEZ

27.11.2018

16.30

12 Nolu Derslik

Nagehan KEMANECi

Bilimsel Düşünce ve Bilim Tarihi-I

Öğr. Gör. Alperen Timuçin SÖNMEZ

27.11.2018

16.30

12 Nolu Derslik

Dilek ÖZEL

Bilimsel Düşünce ve Bilim Tarihi-I

Öğr. Gör. Alperen Timuçin SÖNMEZ

27.11.2018

16.30

12 Nolu Derslik

Eda Nur KORKMAZ

Anatomi

Öğr. Gör. Tolga HANAYOĞLU

26.11.2018

14.30

12 Nolu Derslik

Tıbbi Dokümantasyon-I

Öğr. Gör. Rukiye YORULMAZ

28.11.2018

13.00

12 Nolu Derslik

Türk Dili-I

Öğr. Gör. Necati ŞAHİN

29.11.2018

09.30

12 Nolu Derslik

Yabancı Dil-I

Öğr. Gör. Salih GÜÇLÜ

26.11.2018

13.00

12 Nolu Derslik

İş Sağlığı ve Güvenliği

Öğr. Gör. Hamdi KAYA

30.11.2018

14.00

12 Nolu Derslik

Aerobik/Step-I

Öğr. Gör. Esin KAPLAN

27.11.2018

15.00

YBÜ Kapalı Spor Salonu

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi

Öğr. Gör. Ahmet ERDOĞAN

28.11.2018

15.00

12 Nolu Derslik

Meslek Etiği

Öğr. Gör. Alperen Timuçin SÖNMEZ

30.11.2018

15.00

12 Nolu Derslik

Bilgi ve İletişim Teknolojileri

Öğr. Gör. Tolga HANAYOĞLU

29.11.2018

16.30

12 Nolu Derslik

Tıbbi Terminoloji

Öğr. Gör. Tolga HANAYOĞLU

25.11.2018

13.00

12 Nolu Derslik

Araştırma Yöntem ve Teknikleri

Öğr. Gör. Alperen Timuçin SÖNMEZ

27.11.2018

13.00

12 Nolu Derslik